phone
SİZİ ARAYALIM!Up-to 4500 Grafts
Medical kit
Lifetime guarantee
Accommodation
Interpretation
Transportation
2 PRP Sessions
Up-to 4500 Grafts
Medical kit
Lifetime guarantee
Accommodation
Interpretation
Transportation
2 PRP Sessions
Up-to 4500 Grafts
Medical kit
Lifetime guarantee
Accommodation
Interpretation
Transportation
2 PRP Sessions


directions_car
ULAŞIM
İstanbul'a indiğiniz andan itibaren bütün ulaşımınız konforlu araçlarla VIP standartlarda bizim tarafımızdan sağlanacaktır. İngilizce bilen arkadaşlarımız transfer hizmetleri boyunca sizlere eşlik edecektir.
hotel
KONAKLAMA
Sizleri seçmiş olduğunuz paket dahilinde olarak Kliniğimize yakın lüks ve konforun ön planda tutulduğu İstanbul’un en güzel otellerinden birinde ağırlıyoruz. Gelmeye karar verdiğiniz an sizin adınıza rezervasyon işlemleri yapılacak ve gerekli olan tüm süreçlerde sizlere transfer hizmeti sağlayan arkadaşımız yardımcı olacaktır.
timeline
ANALİZ
Kişisel bilgileriniz, sorununuz ve ilgili fotoğraflarınızı eklediğiniz formu bize göndererek uzman doktorlarımız tarafından ilk analiz yapılacaktır. Bu analiz sonucunda sizlere uygulanacak işlemler, uygulanacak teknik ve ücret konusunda ayrıntılı bilgilendirme yapılacaktır.
g_translate
TERCÜMAN
Burada bulunduğunuz süre boyunca her türlü ihtiyaçlarınıza yardımcı olacak tercih ettiğiniz dillerde tercümanlarımız sizlere eşlik edecektir


subway
iSTANBUL TURU
Tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü İstanbul’un bu eşsiz güzelliklerini sizlerle yeniden keşfediyor ve sizlere kapsamlı bir İstanbul turu yaptırıyoruz.
flight
TRANSFER
Bizimle iletişime geçtikten sonra sizin için uygun bir zaman belirleyerek geleceğiniz tarihi kararlaştırıyoruz. uçak biletinizi sizin tarafınızdan alınıyor uçak billeti için ödemiş olduğunuz tutarı bizlere fatura ile birlikte göstererek bilet ücretini ödeyeceğiniz tutardan düşüyoruz. Bundan yalnızca gold paket tercih eden hastalarımız yararlanabiliyor.
directions_boat
YAT TURU
Rehber eşliğinde gerçekleşecek sizler için özel olarak düzenlenen yat turunda Asya ve Avrupa kıtasını birbirine bağlayan İstanbul’un bu eşsiz güzelliğinin keyfini çıkaracak, iki kıtanın benzersiz manzarasını Boğaz’dan izleme şansı bulacaksınız. Yat turumuzu İstanbul’un dünyaca ünlü restoranlarından birinde akşam yemeği ile taçlandırıyoruz.